Duruşunuzu hep koruyun – Superheroine

Anasayfa » Projects » Duruşunuzu hep koruyun – Superheroine
Duruşunuzu hep koruyun – Superheroine

Size manipüle edildiğim ilişkimden nasil kurtulduğumu ve yıllar sonra gelen « özledim »mesajına nasıl cevap vermediğimi anlatıyorum.Toplanın:))

Hayatımın bir dönemindeki kişi beni uzun süre manipüle etti.Kendi istediği şekilde ve zamanda benimle görüşüyordu.Zoraki tatillere çıkıyor,beni yalnız bırakıyor,beceriksiz ve prenses olmakla suçluyordu.

Söylediği her cümle itham ve aşağılama içeriyordu.Temas sevmeyen,üstene düşülmekten hoşlanmayan adam, bir çok kişilik barındırıyordu. İş yerinde ayrı bir kişilik, evde agresif kişilik, dışarıda korumacı,uzaktayken de mesafeliydi. Toksik olduğunu anlamam 1,5 senemi aldı. Çünkü beni sevdiğini zannediyordum.

Bir gün dayanamadım ve Hayır dedim.O günlerde imdadima yoga eğitmenliği programı koştu.5 ay hiç tanımadığım 30 kadınla müthiş bir destek ve uyum içinde zaman geçirdim. Hem ağladım, hem spor yaptım hem geliştim, hem de zorlandım.

Tam bir sene sonra o kişiyle karşılaştım ve o gece klasik mesaji aldim”seni özlemişim” Peki ben ne yaptim?Cevap bile vermedim:))

Duruş önemlidir ve attığınız adımdan, kalbinizin sesinden asla taviz vermeyin. Biz mutlu olmayi ve dengeli iliskiler icinde olmayı hak ediyoruz. İnsan sevdiğimiz için bir an tereddüt edip belki seviyordur diyoruz.Ama gerçek er ya da geç ortaya çıkıyor. İnanın ve kendiniz için bir adım atın.Hepinizi çok seviyorum.Pozitif ayrimcilik yapiyorum kimse kusura bakmasin.Kadinlar gözümde bambaşka bir yere sahip.Kucak dolusu sevgiler hepinize.