Aydınlık kapıları açmaktan korkmayın – İsimsiz

Anasayfa » Projects » Aydınlık kapıları açmaktan korkmayın – İsimsiz
Aydınlık kapıları açmaktan korkmayın – İsimsiz

Merhaba sizlerle tanıştığım için seviniyorum. Aranızda bir renk daha olmak için buradayım. Bugün size geçirdiğimiz kötü bir yılın ardından girdiğimiz 2021 yılı için sevdiğim ama kavuşamadığım adama yazdıklarımı paylaşmak istiyorum…

Malum 2020 diyoruz ya nihayet bitiyor diye kimseye iyi gelmezken bana seni getirdi. 4 ay tutulması, 2 güneş tutulması yaşandı bu sene. Son ay ve güneş tutulmalarında hayatımdaydın, son 3 dolunayı seni düşünürken izledim. Kelebek ayları değil anları sayarmış misali yanındayken böyle geçti benim için.

Midemdeki kelebekler uçuştu yeniden, günaydınını okumak için uyanır oldum. Bu sene ne getirir bilmem ama ben iyisiyle kötüsüyle her şeyi seninle yaşamayı diliyorum. Bütün spor salonlarında seninle terlemeyi, en güzel yaz, en güzel kış manzaralarına dünyanın farklı yerlerinde birlikte bakmayı.

En dalgalı okyanusta seninle yüzmeyi, en kuzeyde, en güneyde senin gözlerine bakmayı, her adımımı elini tutarak atmayı, ilk dövmemi seninle yaptırmayı istiyorum, Seni çok seviyorum… ,

O bunları belki okumadı, belki anlayamadı, belki çok sıkıldı çünkü bana aynı şeyleri asla hissetmedi ama tüm bunları bana yazdırdı. 36 yaşında bana kalbimin olduğunu yeniden hatırlattı. Sevilmeyerek sevmek ve bir gün olur umuduyla beklemenin acınasılığını ben ona baktığımda gözlerinde gördüm ve devam ettim.

Buraya kadar gelmemek için başta size verdiği sinyalleri değerlendirin, küçük, büyük demeyin kızlar elinizdeki tüm değersiz hissettirecek, sevgisizlik, ilgisizlik göstergesi, her fırsatta kaçma gibi doneleri kalbiniz bu kadar sevgiyle kaplanmadan onu söküp atın.

Çünkü çok iyi biliyoruz ki seven, yanımızda olmak için her şeyi yapar her fırsatı değerlendirir ve varlığını hissettirir. Kadınların kalbi o kadar büyük, gözleri o kadar kara ki, sevgisizliği kocaman bir sevgiye, sevdiğinin yokluğunu her yerini kaplayan bir varlığa dönüştürmekte üstümüze yok. Yolundaki en aydınlık kapıyı açman dileğiyle. ”